Головна Прокат Продаж Шоу програма Портфоліо Контакти


    Один из найстаріших розробників і виробників звукопідсилювального обладнання та мікрофонів, в світі з 90-річною історією. За весь час своєї роботи, Electro-Voice був та залишається  на вістрі  прогресу і відомий своїми розробками, які  стали промисловим стандартом. Electro-Voice входить в число найбільших світових виробників концертних акустичних систем, мобільних и компактних акустичних систем, інсталляційної акустики, підсилювачів потужності, звукових контроллерів, провідних мікрофонів і безпровідних мікрофонних систем.

http://electrovoice.com


  Dynacord фактично  одразу після заснування в 1947 році  завоював європейський і світовий ринок музичного обладнання своїми  акустичними системами, підсилювачами потужності і мікшерними пультами. Створена в 60-х концепція мікшера з вбудованим підсилювачем потужності та  цифровим звуковим процесором зробила серію PowerMate бестселером на всі часи.

http://dynacord.com

    Meyer Sound є одним з світових лідерів в розробці та виробництві райдерного концертного звуку і інсталяційних акустичних систем. Компанія постійно знаходиться в пошуку нових ідей, розробляє інноваційні технології. Заснована в 1979 році в Каліфорнії, компанія Meyer Sound, по сьогоднішній день одна з небагатьох, яка зберегла виробничі потужності  в США, щоб бути абсолютно впевненими в надійності та якості кожного элемента своїх високоякісних систем.

http://meyersound.com

    Один з найбільших виробників широкого спектру алюмінієвих сценічних конструкцій різних конфігурацій. Завдяки високій якості алюмінієвого сплаву, продуманій конструкції кожногоо елемента системы, високотехнологічної виробничої лінії жорсткому контролю якості кожного элементу на виході, Milos заслужено входить в список лидерів в виробництві та продажі готових комплектів алюмінієвих сценічних конструкцій і компонентів для створення  структур разного масштабу та призначення  в Європі та  всьому світі.

http://milossystems.com